Skip to main content
×

News

Stock Prosecco w nowym formacie 200ml

Wina musujące podbijają serca konsumentów. Ze względu na orzeźwiający i delikatny smak szczególnie chętnie sięgamy po nie w sezonie wiosennym oraz letnim. Już teraz Prosecco od Stock Polska dostępne jest w nowym, wygodnym formacie – 200 ml. Bąbelki w poręcznej butelce bez wątpienia sprawdzą się podczas niezobowiązujących spotkań, jak również wyjątkowych okazji, dodając im eleganckiego charakteru. 

Bąbelkowe szaleństwo
Kategoria win musujących od pewnego czasu odnotowuje stałe wzrosty. Nic dziwnego – to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, subtelny smak alkoholu oraz spotkania o niezobowiązującym charakterze. Obecnie na znaczeniu zyskują małe formaty trunków bąbelkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów już teraz Prosecco od Stock Polska dostępne jest w mniejszej pojemności - 200ml. 

"Rynek win musujących w Polsce z roku na rok rośnie, a prosecco ma znaczący udział w tej kategorii. Jednocześnie obserwujemy dynamiczny rozwój małych formatów w tym segmencie – mamy tu do czynienia z bardzo silnym trendem i już teraz możemy przewidywać, że na rynku będzie pojawiać się coraz więcej takich propozycji." mówi Zuzanna Jasica, Marketing Assistant w Stock Polska. 

Stock Prosecco 200ml
Prosecco od Stock Polska to wyjątkowy trunek, wytwarzany ze starannie wyselekcjonowanych szczepów winogron. Jego lekki i orzeźwiający smak oraz subtelny, owocowy aromat reprezentują najlepszą tradycję tworzenia win musujących i sprawiają, że jest idealnym wyborem na cieplejsze dni. Dzięki nowemu, poręcznemu formatowi 200 ml, Prosecco od Stock Polska łączy wysoką jakość z lekkością „bąbelków”, eleganckim charakterem produktu i wygodą jego spożycia. Ten delikatny trunek, który najlepiej smakuje schłodzony, doskonale sprawdzi się w ciepłe, letnie wieczory. 

"Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia temperatura alkoholu, szczególnie wiosną i latem, kiedy konsumenci poszukują ochłodzenia. Stock Polska posiada ok. 11,5 tysiąca lodówek w sklepach na terenie całego kraju. Dzięki temu, jako jedyni na rynku, oferujemy schłodzone do idealnej temperatury Stock Prosecco, którego lekkim i orzeźwiającym smakiem można w pełni cieszyć się od razu po zakupie." dodaje Jasica.

Nadaje spotkaniom wyjątkowości
Niedawno Stock Prosecco zyskało nowy design opakowania, inspirowany trendem premiumizacji – stylowa, ciemnozielona butelka oraz klasyczne złoto i czerń na etykiecie nadały mu jeszcze większej elegancji. Równie prestiżowe opakowanie zyskała miniatura Prosecco od Stock Polska, która nawiązuje do modnego designu dużego formatu - 750ml. 

Stock Prosecco, zarówno w większej, jak i mniejszej wersji, to doskonały wybór w okresie wiosenno-letnim, kiedy dni są coraz cieplejsze, a popołudnia i wieczory coraz dłuższe. To idealny produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - jego delikatny smak odświeża i pozwala nieśpiesznie, w miłym towarzystwie delektować się subtelnym smakiem. Prosecco od Stock Polska idealnie sprawdzi się nie tylko schłodzone bez dodatków, lecz także jako baza do prostych i smacznych drinków, takich jak Mimosa (Prosecco z sokiem pomarańczowym), Bellini (Prosecco z musem brzoskwiniowym) lub dowolnego spritzera.
 

Other News